Beko wykorzystuje odpady (nie)jednorazowego użytku

Beko wykorzystuje odpady (nie)jednorazowego użytku

Dbanie o środowisko mamy w naturze – takim hasłem promujemy nową linię AGD Beko Beyond. To wyjątkowe sprzęty, które wyróżnia nie tylko nowoczesny design i zaawansowane technologie, ale także zrównoważona produkcja.

Dzisiaj Beko przede wszystkim stawia na działania, które przyczyniają się do ochrony środowiska. Retencja wody deszczowej, zielona energia elektryczna, wykorzystanie komponentów z recyklingu i materiałów pochodzenia biologicznego to tylko niektóre przykłady ekologicznych rozwiązań. Konkrety? Proszę bardzo – 39 milionów przetworzonych butelek PET, sieci rybackie wyłowione z oceanów i poddane recyklingowi oraz naturalne bio-komponenty, jak muszle, czy skorupki jaj wykorzystano do budowy poszczególnych części w sprzętach Beko Beyond, które właśnie pojawiły się w sieciach sprzedaży.

Na potrzeby promocji opracowaliśmy i wdrożyliśmy LP prezentujący całą gamę ekologicznych sprzętów wraz z ich kluczowymi technologiami oraz karty poszczególnych produktów. Cieszymy się zatem, że i my przyczyniamy się do promowania AGD, które stawia na ekologiczną produkcję i zrównoważony rozwój – naturalnie!