Eko-strategia dla kooperatywni.pl

Eko-strategia dla kooperatywni.pl

Pyszne, zdrowe, ekologiczne produkty z lokalnego rynku, dostępne online? Nas nie trzeba przekonywać – wchodzimy w to na 100%, dosłownie. Jesteśmy bowiem odpowiedzialni za pełną obsługę start-upu kooperatywni.pl – wszelkie działania marketingowe oraz wsparcie techniczne strony internetowej.

Dzięki nam już za chwilę każdy będzie wiedział, że kooperatywni.pl to wyjątkowa propozycja w świecie zakupów – miejsce dla świadomych konsumentów, którzy chcą budować zrównoważony rynek, zamawiając jakościowe produkty bezpośrednio od lokalnych dostawców.

Sami jesteśmy ich klientami, przypadek? Nie sądzę… Temat sprawiedliwych, ekologicznych zakupów przemawia do nas nawet bez reklamy.

Aby jednak temat mógł wypłynąć na szersze internetowe wody, opracowaliśmy dalekosiężną strategię wprowadzania start-upu na rynek, zaczynając od działań online.

W pierwszej kolejności zaprojektowaliśmy intrygującą i zabawną kampanię banerową, która zachęca do rejestracji i zakupów na stronie kooperatywni.pl.

Na potrzeby portalu przygotowaliśmy także stronę internetową, od początku działalności prowadzimy profile w mediach społecznościowych kooperatywni.pl oraz wyprodukowaliśmy materiały na warszawskie targi zdrowej żywności.