<strong>Robot sprzątający w Akcji (Promocyjnej)</strong>

Robot sprzątający w Akcji (Promocyjnej)

Poznaj bliżej pogromcę brudu, ciesz się idealnie czystymi podłogami, a do tego zgarnij super bonus! Brzmi jak promocja Beko? Dokładnie tak, właśnie ruszyła całkiem nowa akcja z robotami sprzątającymi Beko RoboSmart.

A co należy zrobić, aby wziąć udział w Promocji? Wystarczy kupić wybrany robot RoboSmart Beko, zarejestrować go na stronie https://programatorbeko.pl/promocje/robosmart i odebrać Kupon promocyjny, z którym można zamówić odkurzacz pionowy albo nowoczesne żelazko za 5 zł. To opracowany przez nas i sprawdzony przez lata mechanizm, który aktywuje setki konsumentów w każdej tego typu akcji.

Taka forma promocji pozwala marce zwiększyć sprzedaż oraz zapoznać klientów z szerszą ofertą produktów. Sprawia, że firma staje się bliższa konsumentom, którzy chętniej wrócą w przyszłości oraz będą polecać ją także innym osobom. To przemyślane działanie, które od lat pomaga marce Beko budować na polskim rynku przewagę konkurencyjną w zakresie sprzedaży AGD. 

Oczywiście, aby aktywacja była skuteczna, musi być dobrze zaprojektowana i dopasowana do potrzeb grupy docelowej. Jak co roku, na potrzeby promocji Beko opracowaliśmy przyciągający uwagę KV wraz z przejrzystym LP informującym o zasadach wzięcia udziału. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy także stronę promocji oraz jesteśmy odpowiedzialni za pełną obsługę konsumentów podczas trwania akcji.