<strong>Konkurs z lodami Milka w Biedronce</strong>

Konkurs z lodami Milka w Biedronce

Ruszamy z Konkursem Milka pełnym przyjemności! Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, bo nagrody są naprawdę mega – kultowy włoski skuter, Thermomix, karty do Biedronki czy gadżety Milka.

A kto chce wsiąść na nowiutki skuter, musi kupić dowolne lody Milka za minimum 12 zł, wejść na stronę milkalody.pl, wypełnić formularz i wykonać zadanie konkursowe, czyli opisać „najdelikatniejszą” chwilę, jaka mu się przydarzyła w życiu.

Czas na wykonanie zadania konsumenci mają do 12 lipca 2023 r.

To nasz kolejny konkurs dla Froneri w tym sezonie, który – jesteśmy przekonani – w krótkim czasie przyciągnie setki uczestników. W ten sposób konsekwentnie angażujemy konsumentów takich marek jak Milka, Oreo, Nuii czy Kaktus i zwiększamy ich świadomość. Dzięki atrakcyjnym nagrodom budujemy także pozytywny wizerunek firmy, która dba o swoich klientów, a co za tym idzie, wzmacnia ich lojalność, zwłaszcza, gdy mają pozytywne doświadczenia z konkursem. W tym właśnie nasza głowa – podczas codziennej obsługi uczestników odpowiadamy na ich potrzeby, rozwiewamy wątpliwości i zachęcamy do udziału. 

Na potrzeby konkursu „Delektuj się chwilą i graj o nagrody z lodami Milka” opracowaliśmy także KV w klimacie marki Milka oraz wdrożyliśmy przyjazną stronę konkursową milkalody.pl

Już teraz zapraszamy do sieci sklepów Biedronka i do wzięcia udziału w konkursie.