¡OYE! To jest branding!

¡OYE! To jest branding!

Już są – kolorowe, energetyczne i pełne wspaniałej Yerby wprost ze słonecznej Argentyny – nasze opakowania, zaprojektowane dla Argentyna Limited, kultowego sklepu który jako pierwszy wprowadził Yerba Mate do Polski. 

Branding, który w 100% oddaje nasze podejście do produktu i Klienta. Począwszy od dokładnej analizy briefu, poprzez przegląd rynku i oczekiwań klienta, po interpretację zachowań współczesnego konsumenta. Jedno wiemy na pewno, dzisiaj nawet najdoskonalszy produkt potrzebuje silnego wsparcia wizualnego, aby mógł wyróżnić się na sklepowej półce, czy w serwisie internetowym.

W naszej propozycji postawiliśmy na energię i naturę. Najważniejsze wartości produktu, czyli dynamikę i witalność podkręca mocna i charakterystyczna nazwa ¡OYE! wraz z silnym kodem kolorystycznym opakowań. Odwołanie do natury natomiast przekazuje subtelna, ale doskonale osadzona w koncepcji grafika. W efekcie ¡OYE! to towarzyskie zaproszenie do świata prawdziwej argentyńskiej Yerby – poznaj jej moc, poczuj wigor i chęć do działania. Sięgnij po ¡OYE! i przyjrzyj się bliżej, tutaj każdy szczegół się zgadza.