ALVEUS – nasza kampania do mediów społecznościowych

ALVEUS – nasza kampania do mediów społecznościowych

Twój styl w Twojej kuchni – dla marki ALVEUS stworzyliśmy kampanię, która pokazuje kuchenne zlewozmywaki i akcesoria w zupełnie innym świetle niż dotychczas. ALVEUS bowiem wyróżnia się nie tylko unikalnym, personalizowanym wzornictwem, ale także szeroką gamą kuchennych rozwiązań, idealnie dopasowanych do różnych potrzeb. Wartości marki wraz z hasłem przewodnim „Express Yourself” zainspirowały nas do opracowania projektów, w których spotyka się moda, styl życia, design oraz potrzeba wyrażania siebie na wiele sposobów.

Współpracę zaczęliśmy od opracowania KV na potrzeby formatów do mediów społecznościowych oraz kampanii bannerowej Google. W naszych propozycjach skupiamy uwagę na różnorodności gustów i potrzeb współczesnych kobiet – tutaj każda z nich znajdzie produkt dopasowany do swoich preferencji. To metafora przeniesienia osobistego stylu do własnej kuchni – niepowtarzalnej i z charakterem. Tak poprowadzony koncept umożliwia prezentację produktów na wiele ciekawych sposobów, tak ważnych dla internetowych kreacji. 

Wykorzystanie koncepcji moodboardu w mediach społecznościowych skutecznie przyciąga uwagę konsumentów, nawiązując do modowych inspiracji i trendów, a to pozycjonuje ALVEUS, jako markę stworzoną dla miłośników dobrego designu, jakości oraz indywidualnego podejścia do konsumenta.