Satysfakcja gwarantowana Beko

Satysfakcja gwarantowana Beko

Odkurzanie z Beko to czysta przyjemność, zwłaszcza z nowoczesnymi, wielozadaniowymi odkurzaczami pionowymi. Jesteśmy przekonani o ich funkcjonalności i niezawodności, więc dołożyliśmy wszelkich starań, aby konsumenci czuli się zachęceni do testów we własnych domach.

Właśnie wystartowała Promocja konsumencka pod nazwą Satysfakcja gwarantowana Beko, dzięki której każdy będzie mógł przekonać się na własnych dywanach, jak mocny i niezawodny odkurzacz pionowy potrafi zmienić codzienne życie. Kupuj z czystą satysfakcją to hasło, którym przekonujemy, że sprzątanie z odkurzaczami Beko to pewne zadowolenie, a teraz każdy może przekonać się o tym sam. Po zakupie wybranego modelu konsumenci mają 30 dni na testy, a po tym czasie mogą sami zdecydować, czy pokochali jakość Beko, czy jednak wolą zwrot pieniędzy. Aby wziąć udział w Promocji, wystarczy wejść na dedykowaną stronę – satysfakcja gwarantowana!

Na potrzeby Promocji opracowaliśmy także KV wraz z LP informującym o zasadach wzięcia udziału. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę Promocji oraz jesteśmy odpowiedzialni za pełną obsługę konsumentów podczas trwania akcji.