Porozmawiaj z Mikołajem

Porozmawiaj z Mikołajem

Już nie mogliśmy się doczekać, aż pochwalimy się rozpoczętą współpracą z nową, wyjątkową, magiczną postacią, którą wszyscy doskonale znają. Święty Mikołaj poprosił nas o wsparcie w tworzeniu świątecznej atmosfery, a takiej pomocy się nie odmawia.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wykorzystali do tego nowoczesnej technologii – stworzyliśmy niepowtarzalny, pierwszy na polskim rynku serwis www.porozmawiajzmikolajem.pl. Za jego pośrednictwem można porozmawiać ze Świętym Mikołajem online lub wysłać do niego list. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzemy, dostaniemy wyjątkowe nagranie – naszą rozmowę lub odpowiedź na korespondencję.

To co wyróżnia www.porozmawiajzmikolajem.pl, to spotkanie z prawdziwym Świętym Mikołajem, który poznaje wcześniej informacje o dziecku. Dzięki temu, rozmowa jest naturalna, autentyczna i w pełni spersonalizowana, tak samo, jak film, podczas którego Mikołaj czyta list. W efekcie każdy użytkownik może pochwalić się niepowtarzalnym, nagraniem od Świętego Mikołaja.

To gwarancja niezapomnianych, świątecznych wrażeń i magicznych wspomnień oraz wspaniały prezent pod choinkę dla każdego dziecka.

www.porozmawiajzmikolajem.pl