Pora na Doktora online

Pora na Doktora online

Długo pracowaliśmy na ten sukces i wreszcie możemy świętować premierę! Właśnie ruszył zrealizowany przez nas start-up Pora na Doktora – nowa usługa telemedyczna, która ułatwi dostęp do lekarza Polakom na Wyspach. Serwis pozwoli zdiagnozować infekcję online, za pomocą specjalistycznego zestawu medycznego – stetoskopu oraz wideoskopu. Korzystając z nich pacjent będzie mógł pokazać lekarzowi stan gardła, nosa, czy uszu. Konsultacja odbywa się za pośrednictwem wideokomunikatora, pod nadzorem specjalisty. Póki co na wizytę można zapisać się do lekarza internisty oraz do pediatry i urologa-androloga, w przyszłości możliwa będzie także porada dermatologa oraz wybranych specjalistów.

Serwis www.poranadoktora.pl to pomysł lekarza dr Roberta Jaremy oraz inżyniera dr Rafała Dalewskiego, którzy pracowali z nami nad rozwiązaniami technicznymi oraz graficznymi podczas wdrażania strony WWW.
W efekcie oddaliśmy Klientowi przejrzysty i funkcjonalny serwis, z którego dzisiaj z łatwością mogą korzystać Polacy w Wielkiej Brytanii. Teraz już nie muszą martwić się ograniczonym dostępem do podstawowych usług medycznych ani barierą językową.