Poodkurzane z Beko Polska

Poodkurzane z Beko Polska

Zadanie specjalne dla Beko wykonaliśmy na medal, dosłownie – srebro jest nasze! Zrealizowana przez nas animacja została doceniona na międzynarodowym forum w konkursie na najlepszą kreację podsumowującą wyniki sprzedaży nowoczesnych odkurzaczy pionowych. Zespół Beko Polska może cieszyć się srebrnym medalem za kreację filmu nawiązującego do filmowego Jamesa Bonda.

Pokazanie odkurzacza pionowego, jako Agenta Specjalnego było strzałem w dziesiątkę – pozwoliło w bardzo atrakcyjny sposób przekazać dane, a jednocześnie zaciekawić akcją i podkreślić, że odkurzacz Beko to niezawodne i wyróżniające się urządzenie, które cieszyło się dużą popularnością wśród konsumentów.  

Uhonorowany 2. miejscem film to podwójne wyróżnienie dla nas i całego zespołu Beko Polska – była to bowiem swojego rodzaju wisienka na torcie – wieńcząca świetnie odebraną kampanię reklamową wspomnianych odkurzaczy, za kreację której byliśmy odpowiedzialni.  

To właśnie spod ręki naszych art directorów wyszły niecodzienne materiały promujące odkurzacze Beko i jesteśmy przekonani, że nasza kreacja przyczyniła się do tak dużego zainteresowania konsumentów. Przy tej okazji wypada wspomnieć także dom mediowy Media Republic, który odpowiedzialny był za zakup mediów. Cieszymy się z tak obiecujących wspólnych wyników i jesteśmy gotowi na więcej!