<strong>Komplet materiałów sprzedażowych dla Froneri</strong>

Komplet materiałów sprzedażowych dla Froneri

To będzie lato pełne smaków – dobrze znanych i uwielbianych od lat lodów oraz nowości Froneri na 2023 rok. I choć marek takich jak Katus, Milka, czy Oreo nikomu nie trzeba przedstawiać, wiemy jak ważne dla pełni skutecznego marketingu są dobrze zaprojektowane materiały POS.

POS-y to w każdym sezonie kluczowe narzędzie sprzedażowe – umiejętnie przygotowane skupiają uwagę klientów, informują o nowościach oraz wzmacniają wizerunek marki. Nasze katalogi, cenniki, naklejki czy reklamy prasowe pełnią funkcję nie tylko informacyjną, ale także pozwalają konsumentom zbudować relację z firmą. Dopracowana w każdym calu, dobrze przemyślana kompozycja, grafika spójna z identyfikacją wizualną każdej marki oraz wysoka jakość gotowych materiałów to wszystko, co sprawia, że lody Froneri wyróżniają się w punktach sprzedaży.

To już kolejny rok, kiedy wzmacniamy wizerunek firmy i pomagamy zwiększyć sprzedaż świetnie zaprojektowanymi, kompletnymi materiałami POS dla Froneri. Dzięki nim wszyscy amatorzy letnich przyjemności doskonale wiedzą, które lody wybrać.