Antonio Bulweras – nowy bohater animacji Syngenty

Antonio Bulweras – nowy bohater animacji Syngenty

Kilka tygodni temu nasz nowy klient, Syngenta, zaproponował nam bardzo interesujące zadanie: stworzenie animacji dla środka ochrony ziemniaków. To dopiero wyzwanie… Bo co my wiemy o ziemniakach… I do tego ma być kreatywnie, zabawnie i jasno pokazywać ideę działania.

W poprzednich animacjach bohaterem był szeryf, silną ręką dbający o porządek na Bardzo Dzikim Polu. Ale przecież nie od dziś wiadomo, że każdy policjant ma swojego partnera. I tak powstała kultowa postać Antonio Bulwerasa, która od razu przypadła nam do gustu. I co najważniejsze – Klientowi również. Dziękujemy mu za odwagę, aby kreatywnie podejść do tematu środka ochrony roślin.

Historyjka Antonio Bulwerasa, wygrywającego swoją melodię zwalczania zarazy ziemniaka, można zobaczyć na kanale YouTube Syngenty. Premierze nowych odcinków przygód na Bardzo Dzikim Polu towarzyszyć będzie kampania internetowa z zaprojektowanymi przez nas materiałami. A my, cóż… jesteśmy odpowiedzialni za narodziny nowego bohatera, kreację, muzykę i śpiew.

Nie da się ukryć, że mieliśmy sporo zabawy przy pracy nad tym wyzwaniem. A przy animowaniu… każdy chciał wcielić się w Antonio Bulwerasa :). Może kiedyś wypuścimy wersję reżyserską 😉 A na razie zobaczcie, jak to wygląda:

 

Szeryf Boguś Bulwa przedstawia swojego przyjaciela – Antonio Bulwerasa.

Antonio Bulweras samodzielnie rozprawia się z zarazą ziemniaka na Bardzo Dzikim Polu.