VTS GROUP naszym nowym klientem

VTS GROUP naszym nowym klientem

Agencja 4 ALL wygrała przetarg na kampanię wizerunkową dla międzynarodowej firmy VTS GROUP.

Firma jest na rynkach światowych wiodącym dostawcą central wentylacyjno-klimatyzacyjnych i urządzeń grzewczych. Międzynarodowa korporacja działa od 25 lat, w 40 krajach świata, zajmując pozycję lidera w branży. Jej produkty dystrybuowane są Stanach Zjednoczonych, Rosji, Indiach, Chinach, krajach Unii Europejskiej (w tym w Polsce). Nowoczesne urządzenia VTS GROUP montowane są w budynkach biurowych o najwyższym standardzie.

W wyniku wygranego przetargu, w którym brało udział sześć agencji, Agencja 4 ALL przygotowała rozwiązania kreatywne, komunikacyjne, produkcję serii reklam prasowych, bannerów internetowych i mailingu.

Kampania obejmująca swym zasięgiem Polskę i Rosję, będzie emitowana w czasopismach branżowych i na portalach internetowych związanych z tematyką budownictwa, technologii, instalacji. Jej adresatem są biura projektowe, firmy budowlane, korporacje deweloperskie, inwestorzy. Emisja reklam w czasopismach i w internecie, rozpoczęta w październiku, potrwa do końca 2014 roku. Wygrany przez agencję 4 ALL przetarg oznacza początek stałej współpracy agencji z firmą VTS Group.