Konkursy dla Froneri Polska

Konkursy dla Froneri Polska

Tegoroczne wakacje były pełne aktywności! Na zlecenie Froneri Polska przeprowadziliśmy w ciągu ostatnich miesięcy kilka konkursów. I możemy się pochwalić naprawdę świetnymi wynikami!

rożkomania.1.blog

Rożkomania

Wraz z końcem sierpnia zakończyła się prowadzona przez nas akcja promocyjna Rożkomania (więcej o tej akcji znajdziecie tu). Ilość zgłoszeń konkursowych i odebranych bonów na zakupy w sieci sklepów Go Sport przekroczyła nasze oczekiwania!

W Rożkomani wzięły udział 32 392 osoby. Wysłaliśmy 29 478 voucherów na zakupy w Go Sport. W konkursach rozstrzyganych co dwa tygodnie wzięły udział 3974 osoby. Wygrały 10 skuterów Vespa30 iPhone’ów 6s! Warto dodać, że stworzoną przez nas stronę www.rozkomania.pl odwiedziły 226 894 osoby – zniosła to bez zająknięcia ;).

Ale Rożkomania nie była jedyną akcją, którą przeprowadziliśmy na zlecenie Froneri Polska tego lata! Było ich więcej :), a wśród nich:

 

kaktus.legoland

 

Z Kaktusem do Legolandu

W te wakacje dzięki lodom Kaktus można było nie tylko się nieco ochłodzić, ale też wyjechać z całą rodziną na kilka dni do Legolandu!

Jedno jest pewne – chętnych do odwiedzenia legendarnej krainy nie brakowało :). Poza atrakcyjnym wypadem do wygrania były też bony do realizacji w sklepie www.planetaklockow.pl.

Konkurs realizowany był w sieci sklepów Żabka i Freshmarket.

Nasza agencja odpowiadała za kreację materiałów promocyjnych, mechanikę oraz realizację konkursu.

 

NES_NES_Kaktus_konkurs_rozki_2017_640x310

 

Rożki Kaktus nadają rytm!

Kolejny konkurs z pyszną kaktusową polewką i zielonym rożkiem w roli głównej :).

Ten konkurs w sieci sklepów Biedronka zachęcił wiele osób do pokazania, jak się bawią z rożkami Kaktus. Nie brakowało chętnych ani na pyszne lody, ani na świetne nagrody! Głośniki bluetooth, roczny abonament do Spotify i koszulki z Kaktusem trafiły już do szczęśliwych zwycięzców :).

Odpowiadamy za kreację materiałów promocyjnych, mechanikę oraz realizację konkursu.