Kampania i konkurs ze zmywarkami Beko

Kampania i konkurs ze zmywarkami Beko

Świetnie wyglądający landing page, materiały do kampanii reklamowej i dużo nagród? To połączenie zawsze brzmi dobrze! Tego lata na zlecenie Beko przeprowadziliśmy promocję, z której skorzystały ponad 4 tysiące nowych użytkowników zmywarek. Zobaczcie, jak to zrobiliśmy!

 

landing page beko zmywarki

Wszystko zaczęło się od landing page’a, który nie tylko pokazywał świetne funkcje zmywarek Beko, ale też rozprawiał się z kilkoma mitami. Że zmywarki nie domywają naczyń, że nie są ekonomiczne i tak dalej.

Landing page jasno pokazuje, że to tylko mity, które nie mają nic wspólnego z nowoczesnymi urządzeniami ;). A przejrzysty projekt strony pomagał to wyeksponować. Zwłaszcza, że można było odebrać świetne bonusy!

 

 

fakty i mity beko zmywarki

 

 

Każdy, kto kupił nową zmywarkę Beko podczas promocji mógł odebrać tabletki do zmywania lub małe AGD. Wystarczyło zarejestrować urządzenie na stronie www.programatorbeko.pl i poczekać na kuriera, który przyniesie wybraną nagrodę :). Swoje nowe zmywarki zarejestrowały ponad 4 tysiące osób, więc… śmiało możemy mówić o tym, że promocja okazała się sukcesem!

 

Odpowiadamy za kreację landing page’a i obsługę Programatora Beko; kreację materiałów drukowanych, banerów promocyjnych oraz przeprowadzenie całego konkursu.